7/24 Destek

0533 135 75 89

Kurumsal


Sanayide ve çok geniş bir kullanım alanına sahip olan palet üretimi, ülkemizde çok miktarda kullanılmaktadır. Ankara’da pek çok sanayi firmalarına palet ve sandık satışı yapan firmamız, istenilen ölçüde üretim yapılarak hizmetinize sunulmaktadır.

Bordopal Palet yılların verdiği tecrübe ve deneyimle, kaliteli ve ekonomik paletler üretmektedir. Aynı zamanda ikinci el palet alım ve satım işlemleri bünyemizde yapılmaktadır. İhtiyaç halinde yerinizden paletleri değerinde almaktayız. Kaliteli ve sağlam paletin önemi üzerine yerleştirdiğiniz malzeme temel alındığında çok önemlidir. Ömrünü tamamlamış ve taşıma değerini yitirmiş paletlerin eşyaya verdiği zarar çok fazladır. Bunun için mutlak suretle kaliteli ve sağlam paletler tercih edilmelidir. Yurt dışından getirilen malzemeleri taşımak için kullanılan ve sanayi sektöründe çok tercih edilen Euro palet satışını da yapmaktadır. Bilindiği gibi piyasada pek çok palet üretim ve satış firması vardır. Diğer sektörlerde olduğu gibi palet sektöründe de güven veren ve referansı yüksek firmalar tercih edilmesi çok önemlidir.  Taşıma sırasında paletin kırılmaması, palet takozlarından, birleştirme yerlerine kadar sağlam yapılması bu referansları belirleyen en önemli unsurlardır. Bordopal Palet tüm bu özellikleri sizlerin beğenisine ve ihtiyacına cevap verecek paletleri üretmekte ve satmaktadır. Firmamız ayrıca istenilen ebatlarda ahşap sandık üretimini de yapmaktadır.

Ankara ve çevresine hizmet veren firmamız kullanımınız ve ihtiyaçlarınıza göre palet temini yapmaktadır. Bizlere internet ve telefon ile ulaşarak istediğiniz miktarda ve çeşitte paletleri istediğiniz yere sevk etmekteyiz. Bordopal Palet kısa sürede istediğiniz paletleri sizlere ulaştıracaktır. Unutmamak gerekir ki taşıma ve koruma amaçlı kullanılan paletlerin sizlerin ihtiyaçlarınıza tam olarak cevap verecek şekilde üretilmektedir. İkinci el palet sevkıyatını da aynı şekilde ve daha ekonomik bir şekilde sizlerin ihtiyacına sunmaktayız. www.bordopal.com internet sitesi üzerinden bizlere ulaşabilir ve detaylı  bilgi alabilirsiniz.

 

Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Wholesale Jerseys Cheap Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale Football Jerseys Wholesale Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NFL Jerseys Wholesale NFL Jerseys Cheap NHL Jerseys Wholesale NHL Jerseys Cheap NBA Jerseys Wholesale NBA Jerseys Cheap MLB Jerseys Wholesale MLB Jerseys Cheap College Jerseys Cheap NCAA Jerseys Wholesale College Jerseys Wholesale NCAA Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys Cheap Soccer Jerseys Wholesale Soccer Jerseys