7/24 Destek

0533 135 75 89
Yeni Websitemiz İle Karşınızdayız! Yeni Websitemiz İle Karşınızdayız!

Sizlere kaliteli ve ekonomik çözümler sunan Bordopal Ahşap Palet ve Sandık, artık sizlere çok daha iyi hizmet verebilmek amacıyla web sitesini dinamik bir yapıya kavuşturmuştur.Artık cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi tüm akıllı cihazlarınızdan rahatlıkla görüntüleyebilirisiniz. 

www.bordopal.com üzerinden siparişinizi verebilir ve bizimle ilgili gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz. Teknolojinin nimetlerini yakından takip eden ve sizlere en kaliteli bir şekilde hizmet sunmak için bir tıkla yanı başınızdayız. Yerinizden kalkmadan ve ofisinizden dışarı çıkmadan, firma firma gezmenize gerek kalmadı. Bizlere internet sitemiz üzerinizden ulaşabilir, siparişinizi, isteklerinizi belirtebilirsiniz. Palet ve sandık ölçülerinin, firmamızın tanıtımını burada bulabilirsiniz.

Bordopal Palet ve ahşap sandık Ankara merkezli bir firmadır ve uzun yıllara dayanan tecrübesi, deneyimi ile bugüne kadar birçok firmanın sıfır ve ikini el palet, sandık ihtiyaçlarını temin etmiştir. İnternet sitesi üzerinden siz de siparişlerinizi geçmek için gerekli formu doldurup bize yollamanız yeterli olacaktır.